İnternet Ortamında İçerik Çalışmaları.

İnternet Ortamında İçerik Çalışmaları.

Yazılı Metinleri, Görsel Fotoğrafları ve Videoları Sosyal Medya Hesabımıza Yükleriz. Kısacası Rasgele yaparız. Bir Paketi İsimsiz, adressiz kargoya verenlere benzeriz, hedefe ulaşmaz sadece kargoda bekler gibi olur. bir çoğumuz resim çekip sosyal medyaya ve web sitemize yükleyerek hızlıca böyle yaparız fazla uğraşmayız veya yeterince bilgimiz yoktur. İşin aslı çok farklıdır.. 

-Bir ürünümüz var diyelim, çektik fotoğrafını gönderdik sosyal medyaya veya pazaryerleri görevi yapan sitelere veya web sitenize. Şimdiden söylemeliyim ki öne çıkmak çok zor, bir başka deyişle herkese görünemessiniz...

-Sosyal medyada kimisi içeriğine açıklama yazar gönderir, kimisi içeriğini etiketler gönderir, etiketine bakarsın aynı etiketi ya 1 milyon kişi yada atıyorum 5 milyon kişi etiketlemiş. şimdi bu resim ancak en iyi ihtimalle 1 milyon resime bakarsan görebilirsin arada çıkar. sponsorlu reklam yapsa belli bir bütçe gerekir, sponsorlu reklamlar kendi içersinde açık artırmaya benzer bir yarışla öne gelir kim 1 kuruş fazla verdi ön sıraya çıkar. 

Fırsat buldukça, yazımıza ilave yapılıp devam edecek.Yazılacak şeyler var. 

İnternet Ortamında İçerik Çalışmaları.
X